Пенсійни фонд

ЕЛЕКТРОННЕ ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ – ЗРУЧНИЙ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДОКУМЕНТ СУЧАСНОГО ЗРАЗКА

Більшість українських пенсіонерів користується документом сучасного формату - електронним пенсійним посвідченням, яке має чимало переваг порівняно з документом старого зразка.

09:08:02 17.10.2022

Сучасні сервіси - зручні можливості

Наявність Електронної трудової книжки є передумовою для використання сервісу з автоматичного призначення пенсії, який позбавляє необхідності особисто відвідувати з цією метою сервісний центр.

17:49:08 12.10.2022

УМОВИ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за Законом України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” від 09.04.1992 № 2262 – XII, які мають право на пенсійне забезпечення, пенсії відповідно до цього Закону призначаються і виплачуються після звільнення їх зі служби.

17:44:23 12.10.2022

ЗАВЕРШЕНО ФІНАНСУВАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ЗА ВЕРЕСЕНЬ 2022 РОКУ

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області повідомляє, що станом на 04.10.2022 фінансування житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг мешканцям Чернівецької області за вересень цього року здійснено у повному обсязі.

09:15:04 06.10.2022

ПРО ПЕРЕРАХУНКИ ПЕНСІЙ З 1 ЖОВТНЯ

З 1 жовтня на виконання рішення Уряду проведено перерахунок пенсій особам, які досягли 70-річного віку. Пенсіонерам встановлено щомісячні компенсаційні виплати до пенсій в розмірі до 300 грн.

12:18:23 03.10.2022

РОЗШИРЕНО КОЛО ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА ВИПЛАТУ ПЕНСІЇ

Набрали чинності зміни до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», що дають право на продовження виплати пенсії при укладенні контракту про проходження служби цивільного захисту.

17:45:40 23.09.2022