День цивільного захисту в Луковецькому ОЗЗСО

Інспекторський склад Чернівецького районного управління спільно з 14 ДПРЧ 2ДПРЗ, взяли участь в проведені Дня цивільного захисту на базі Луковицького ОЗЗСО I-III ст. ім Д. Макагона, за адресою с. Луковиця, вул. Головна, 77.

15:46:23 12.04.2024

Інформаційно-роз'яснювальна робота про небезпеку та заборону спалювання сухої трави від ДСНС

Інспекторами Чернівецького районного управління ДСНС проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу серед жителів с. Чагор, Чагорської ТГ. Жителям розповіли про заборону спалювання сухої рослинності, адміністративну відповідальність за дане правопорушення, а також нагадали основні правила пожежної безпеки в побуті.

16:49:06 26.03.2024

"БФ Діти Героїв" інформує

«БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДІТИ ГЕРОЇВ» (далі – БФ Діти Героїв) з метою допомоги дітям та їх сім’ям, зокрема дітям, що залишились без одного чи двох батьків під час військової агресії російської федерації проти України та які проживають/тимчасово перебувають на території Чернівецької області, повідомляємо.

15:29:33 11.03.2024

Не спалюй суху траву, не чини злочин!

У весняну погоду виникає загроза виникнення пожеж сухої трави, сміття чи рослинних залишків на відкритій території. Ці пожежі завдають чималої шкоди, як для громадян, так і для навколишнього середовища. Впродовж 2023 року в Чернівецькому районі виникла 101 пожежана відкритих територіях через спалювання сухої трави, сміття чи рослинних залишків. Добре, що у результаті пожеж ніхто з громадян не постраждав та, на жаль, є непоодинокі випадки пошкодження майна.

12:35:49 04.03.2024

Міністерство довкілля запустило новий застосунок ЕкоЗагроза

Вебресурс і додаток ЕкоЗагроза розроблено Міністерством захисту довкілля і природних ресурсів України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та партнерів – проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS», APENA2 та SaveDnipro.

09:44:42 20.02.2024

Про надання допомоги ветеранам

У місті Славутич, Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр, який на загальнодержавному рівні надає послуги ветеранам війни, учасникам бойових дій та членам їх сімей.

15:59:11 02.02.2024

Стали свідком фактів загрози довкіллю? Повідомте про це у застосунку ЕкоЗагроза!

Кожен громадянин України, який став свідком фактів заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу внаслідок надзвичайних ситуацій, подій, збройної агресії російської федерації може подати електронне звернення та долучитися до відновлення та збереження довкілля у застосунку Еко-Загроза.

16:07:45 23.01.2024