Чагорська територіальна громада
Чернівецького району, Чернівецька область

Новини

Дата: від до Скинути

У Чернівецькій області понад 1030 переселенців звернулися до служби  зайнятості

У Чернівецькій області понад 1030 переселенців звернулися до служби зайнятості

Фахівці обласної служби зайнятості надали послуги 1033 ВПО, зокрема допомогли знайти роботу 129 переселенцям. Вимушено переміщені особи нині працюють у сферах торгівлі, транспорту, охорони здоров’я, дошкільної освіти, житлово-комунального господарства, на виробництві промислових підприємств краю. Зокрема, 23 працевлаштовані в’язальниками схемних джгутів, 18 – лікарями, 9 – водіями, зокрема тролейбуса. Серед працевлаштованих переселенців є інженер-електронік, мастрос- рятувальник, двірник, бухгалтер, електрогазозварник, озеленювач, асфальтобетонник, помічник вихователя, електромеханік з ліфтів, слюсарі, прибиральники, охоронники, медичні сестри та брати, фармацевти тощо. Серед буковинських роботодавців, котрі працевлаштували переселенців, є представники підприємств, організацій, установ різних форм власності. Станом на 12 травня 2022 року статус безробітного мали понад 290 ВПО. – Нині у сфері зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття відбулися законодавчі зміни. У період воєнного стану внутрішньо переміщені особи, які не розірвали трудові відносини, можуть зареєструватися у службі зайнятості. Припинити трудовий договір можна в односторонньому порядку, подавши до центру зайнятості заяву на ім'я роботодавця. А далі служба зайнятості повідомляє роботодавця, Пенсійний фонд та територіальний орган Державної податкової служби, – інформує директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко. Ознайомитися з повним текстом Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування сфер зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття під час дії воєнного стану» можна тут: https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/pubFile/1279685

10:39 12.05.2022

У Чернівецькій області за працевлаштування 7 внутрішньо переміщених осіб роботодавці отримають компенсацію

У Чернівецькій області за працевлаштування 7 внутрішньо переміщених осіб роботодавці отримають компенсацію

У Чернівецькій області 3 роботодавці вже звернулися до служби зайнятості за компенсацією витрат на оплату праці за працевлаштування 7 внутрішньо переміщених осіб. Компенсація витрат роботодавцю здійснюється за кожну працевлаштовану особу на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом, за таких умов: - роботодавець перебуває на обліку як платник ЄСВ; - розмір зарплати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної зарплати; - подання в установленому законодавством порядку податкової звітності за IV квартал 2021 року або річної звітності за 2021 рік. Для отримання компенсації необхідно подати такий пакет документів до центру зайнятості:

12:44 04.05.2022

На Буковині за пошуком роботи до служби зайнятості звернулися  понад 700 переселенців

На Буковині за пошуком роботи до служби зайнятості звернулися понад 700 переселенців

З початку військових дій до Чернівецької обласної служби зайнятості звернулися понад 700 внутрішньо переміщених осіб. Служба зайнятості допомогла знайти роботу для 99 осіб. Серед працевлаштованих інженер-електронік, верстатних деревообробних верстатів, робітник з догляду за тваринами, юристи, бухгалтери та лікарі та інші фахівці. Більшість працевлаштованих у м.Чернівці. - У зв’язку із збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток у Чернівецькій області та шукають нині роботу, обласна служба зайнятості звертається до роботодавців з проханням оперативно повідомляти про кадрові потреби. Фахівці служби зайнятості доберуть необхідних працівників на замовлення роботодавця, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко. Серед роботодавців, які взяли на роботу внутрішньо переміщених осіб, фізичні-особи підприємці, медичні заклади різних форм власності, комунальні підприємства та місцеві ТОВ. Переселенці працюють у сфері роздрібної торгівлі, охорони здоров’я, освіти, займаються вирощуванням зернових культур, виготовленням продукції, виробництвом електричного та електронного устаткування, задіяні в інших видах діяльності. Нагадуємо, за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, роботодавець може отримати компенсацію у розмірі 6500 гривень.

09:27 28.04.2022

Знайти працівників тепер можна через Telegram-канал «Пошук  працівників (Чернівці)»

Знайти працівників тепер можна через Telegram-канал «Пошук працівників (Чернівці)»

У Чернівцях запрацював Telegram-канал «Пошук працівників (Чернівці)» для роботодавців. Працедавці через пошук можуть оперативно підібрати необхідних фахівців, попередньо ознайомившись з короткими резюме. Приєднатися до каналу можна за посиланням https://t.me/search_chn. На каналі лише актуальна інформація, яка оновлюється щоденно, вже можна ознайомитися з інформацією про сотню шукачів роботи, за різними напрямами діяльності. Наразі роботу шукають продавці, швачки, водії, секретарі, слюсарі, інженери та інші фахівці. - З початку військових дій в країні, у службі зайнятості створено ряд Telegram-каналів та чат-ботів для пришвидшення як пошуку роботи так і підбору працівників через сервіси служби зайнятості. Закликаємо роботодавців приєднуватися до наших комунікаційних майданчиків, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко. З актуальними вакансіями по всій Україні можна ознайомитися у Telegram-каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» за посиланням https://t.me/worknowdcz. Щоденно на каналі з’являється майже тисяча актуальних вакансій. Роботодавці можуть подати вакансію через чат-бот @DCZWorkNowBbot, вона одразу буде опублікована, а фахівці розпочнуть підбір кандидатів, зокрема на засадах рекрутингу. Також у чат-боті в два кліки можна знайти інформацію щодо пошуку роботи, професійного навчання, розміщення вакансій, трудового законодавства.

11:00 21.04.2022

До відома роботодавців та працівників: 25 квітня, 2 та 9 травня є цьогоріч звичайними робочими днями

До відома роботодавців та працівників: 25 квітня, 2 та 9 травня є цьогоріч звичайними робочими днями

Державна служба України з питань праці роз’яснює: статтею 73 Кодексу законів про працю України встановлено 9 святкових днів (зокрема 1 травня – День праці, 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні) та 4 неробочі дні – релігійні свята, в які не проводиться робота (7 січня і 25 грудня – Різдво Христове, один день (неділя) – Пасха (Великдень), один день (неділя) – Трійця). Відповідно до статті 67 КЗпП у випадку, коли святковий або неробочий день, визначений статтею 73 КЗпП України, збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого. Таким чином, навесні 2022 року мали б бути вихідними днями понеділки 25 квітня (перенесення вихідного з 24.04.2022), 2 травня (перенесення вихідного з 01.05.2022) та 9 травня (святковий день). Однак статтею 6 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» встановлено інші правила на період воєнного стану, а саме призупинено дію статті 73 КЗпП щодо визначення святкових і неробочих днів. Тому 25 квітня, 2 травня, 9 травня є звичайними робочими днями, робота в які оплачується у звичайному порядку.

12:11 19.04.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь