Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 11.04.2024 12:08

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість ...

У Чагорській територіальній громаді систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї обов'язків, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.
На засіданні, яке відбулося 09.04.2024 року під керівництвом голови громади Георгія КОБЛЮКА було розглянуто вісім  спірних питань , а також заявників було ознайомлено із нормами законодавства та прийнято конкретні рішення щодо розв’язання порушених проблем.
Комісія з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Чагорської сільської ради працює для забезпечення найкращих інтересів кожної дитини. Завдяки фаховій та належній роботі  були прийняті  відповідні рішення, чим захищено права та інтереси 10 дітей.
Працюємо заради майбутнього!!!