Проєкти рішень 12 сесії Чагорської сільської ради VІІІ скликання
ПРОЄКТ
У К Р А Ї Н А
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
11 сесія
VІІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від "17" лютого 2022 року с. Чагор № - 11/2022
Звіт про роботу виконавчого комітету
Чагорської сільської ради за 2021 рік.
Заслухавши звіт про роботу виконавчого комітету Чагорської сільської ради за 2021 рік, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи висновок постійної комісії сільської ради з питань планування, регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності та правопорядку, реалізації державної регуляторної політики , сільська рада
ВИРІШИЛА:
- Звіт про роботу виконавчого комітету Чагорської сільської ради за 2021 року прийняти до відома.
- Роботу виконавчого комітету Чагорської сільської ради за 2021 рік вважати задовільною.
- Сільському голові Георгійю КОБЛЮКУ й надалі спрямувати зусилля на повне здійснення виконавчим комітетом ради власних повноважень, забезпечення законності і правопорядку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
- Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності та правопорядку, реалізації державної регуляторної політики.
Сільський голова Георгій КОБЛЮК
ПРОЄКТ
У К Р А Ї Н А
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
11 сесія
VІІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 17 листопада 2022 р. с. Чагор № ___-11/2022
Звіт про виконання бюджету за 2021 рік
Керуючись п. 28 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997р № 280/97-ВР, відповідно до ст. 80 Бюджетного Кодексу України від 08.07.2010 р. № 2456- VІ із змінами та доповненнями, сільська рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити звіт про виконання бюджету за 2021 рік по доходах в сумі ________ грн., в т.ч. по загальному – _______ грн. та по спеціальному – ______ грн., та по касових видатках у сумі _______ грн., в т.ч. по загальному - ________ грн., по платних послугах – _______ грн., по інших джерелах та спеціальному фонду – _________грн.
Сільський голова Георгій КОБЛЮК
ПРОЄКТ
У К Р А Ї Н А
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
11 сесія
VІІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 17 лютого 2022 р. с. Чагор № ____-11/2021
«Про внесення змін до сільського бюджету Чагорської об’єднаної територіальної громади на 2022 рік» 24532000000 (код бюджету |
Керуючись Бюджетним Кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та п. 12,13 рішення 2 сесії Чагорської сільської ради VIIІ скликання від 22 грудня 2020 р. № 09-02/2020 «Про сільський бюджет Чагорської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік, розглянувши листа Чернівецької ОДА за № 01.41-11/4657-5 від 19.07.2021 року та на виконання пункту 9 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів»(долі – Порядок та умови), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 року № 100 (зі змінами),відповідно до розпорядження КМУ № 1337-р від 28.10.2021 року «Про деякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, на виконання рішення Чернівецької обласної ради за № 209-4/21 від 06.10.2021 року «Про Перелік природоохоронних заходів для фінансування з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в 2021 році за рахунок залишку коштів станом на 01.01.2021 року та враховуючи рекомендації постійної комісії Чагорської сільської ради з питань планування, соціально-економічного розвитку територіальної громади, економіки, бюджету та фінансівсільська рада
ВИРІШИЛА:
1.
Сільський голова Георгій КОБЛЮК
ПРОЄКТ
УКРАЇНА
Чагорська сільська рада
Чернівецького району Чернівецької області
11 сесія
VIII скликання
РІШЕННЯ
від «17» лютого 2022 року №
«Про внесення змін до рішення
№209-10/2021 від 23.12.2021р.
«Про встановлення вартості
гарячого харчування
у навчальних закладах
Чагорської сільської ради
з січня 2022р.» та викласти
в новій редакції
Керуючись Законом України «Про державний бюджет України на 2022 рік», на виконання 25 Закону України «Про освіту», Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», ст.21, 22 Закону України «Про загальну середню освіту», ст.5 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту», розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.11.2012р. №865-р «Про затвердження плану заходів щодо забезпечення дітей високоякісними продуктами харчування вітчизняного виробництва», керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004р. №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», Постановою Кабінету Міністрів України від 19.06.2002р. №856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», Постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2011р. №116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», пунктом 10 Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу ДСанПіН 5.5.2.008-01, на виконання спільного наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005р. № 242/329 «Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах», спільного наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 17.04.2006р. № 298/227 «Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у навчальних закладах», наказом Департаменту освіти і науки України Чернівецької обласної державної адміністрації «Про організацію харчування дітей у закладах дошкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти у 2021/2022 н.р. №244 від 18.08.2021р. відповідно з делегованими повноваженнями, з метою впорядкування механізму організації харчування дітей за рахунок місцевого бюджету на 2022 рік,
ВИРІШИЛА:
- Установити вартість харчування для вихованців в дошкільних навчальних закладах з розрахунку 35 грн. в день на кожну дитину (в т.ч батьківська плата у розмірі 40% від вартості харчування) (орієнтуючись на перспективне меню затверджене Держпродспоживслужбою згідно додатку 1).
- Установити вартість безкоштовного харчування в загальноосвітніх навчальних з розрахунку 20 грн. в день на одну дитину за рахунок коштів місцевого бюджету сільської ради: (орієнтуючись на перспективне меню затверджене Держпродспоживслужбою) :
- забезпечення безкоштовним харчуванням дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей, позбавлених батьківського піклування обох батьків або одного з батьків;
- учнів 1-4 класів з малозабезпечених сімей;
- дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних інклюзивних класах;
- дітей з сімей учасників АТО, військовослужбовців, які призвані під час часткової мобілізації та на військову службу за контрактом в особливий період, дітей, батьки яких загинули в зоні проведення АТО (при наявності поновлених документів).
3. Установити вартість харчування для учнів груп продовженого дня (ГПД) за батьківські кошти з розрахунку 11,25 грн. в день на кожну дитину, згідно затвердженого меню для ГПД (додаток 3).
4. Організувати в загальноосвітніх навчальних закладах для всіх бажаючих учнів випічку на платній основі за рахунок коштів батьків.
5. Організувати в загальноосвітніх навчальних закладах для всіх бажаючих учнів, не включених у перелік категорії дітей,які харчуються безкоштовно, харчування організувати за кошти батьків,згідно затвердженої калькуляції вартістю: 20 грн. в день на одну дитину (додаток 2).
6. В Кутбаїнській початковій школі організовано для пільгої та платної категорії дітей харчування згідно затвердженого меню (додаток 4).
7. Вартість платної послуги може змінюватись у разі зміни вартості.
8. Від плати за харчування дітей відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту» звільняються батьки або особи, які їх замінюють, у сім’ях, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється Законом України «Про Державний бюджет України» для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у дошкільних навчальних закладах, а також діти-сироти, діти-інваліди, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з сімей учасників АТО, військовослужбовців, які призвані під час часткової мобілізації та на військову службу за контрактом в особливий період, дітей, батьки яких загинули в зоні проведення АТО (при наявності поновлених документів).
9. Розмір плати за харчування вихованців у дошкільних навчальних закладах зменшується на 50 відсотків для батьків у сім’ях, яких троє і більше дітей.
10. Розмір плати за харчування здобувачів освіти у загальноосвітніх навчальних закладах зменшується на 50 відсотків для батьків у сім’ях, яких троє і більше дітей, відповідно до поданих списків шкіл, заяв батьків та належно оформлених підтверджуючих документів.
11. Плата за харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах та дошкільних навчальних закладах вноситься щомісяця не пізніше 10 числа поточного місяця за який вноситься плата. Керівники дошкільних навчальних закладів несуть відповідальність за своєчасне надходження батьківської плати. У разі невнесення плати у встановлені строки ці суми стягуються в порядку визначеному чинним законодавством України.
12. Медичним працівникам шкільних та дошкільних закладів:
12.1. Готувати на наради керівників навчальних закладів питання, пов’язані із рівнем організації харчування дітей у навчальних закладах.
12.2. Систематично перевіряти стан організації харчування дітей у закладах освіти.
12.3. Забезпечити контроль за організацією роботи їдалень, за якість приготування їжі, згідно норм харчування та калорійності страв, дотримання санітарно-гігієнічних правил при приготуванні та реалізації страв.
13. Керівникам навчальних закладів освіти:
13.1. Забезпечити постійний контроль за організацією харчування учнів 1-4 класів, 5-11 класів пільгової та платної категорій згідно норм харчування та калорійності, дотримуючись щоденного меню-вимоги, опираючись на «Збірник картотеки страв та технологія їх приготування в закладах ДНЗ» та рекомендований примірник чотирьохсезонного меню та технологічної карти (Наказ МОЗ України від 05.11.2021 № 2441) та «Збірника рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах» (Є.Клопотенко), орієнтуючись на чотирьохтижневе перспективне меню.
13.2. Наказом по навчальному закладу призначити відповідальну особу за організацію харчування дітей, створити комісії контролю за харчуванням учнів та призначити чергових вчителів.
13.2.1. До обов’язків відповідальної особи входить:
-координація діяльності з роботою медичного персоналу щодо контролю за харчуванням дітей;
-відпрацювання режиму і графіка харчування дітей, режиму чергування педагогічних працівників в їдальні;
-опрацювання інформації щодо кількості дітей, які потребують гарячого харчування (у тому числі дітей пільгової категорії);
-участь у бракеражі готової продукції (за відсутності медичного працівника);
-контроль за додержанням дітьми правил особистої гігієни та вживання готових страв, буфетної продукції;
-контроль за санітарно-гігієнічним станом їдальні тощо.
13.2.2. Облік дітей та розрахунок харчування учнів охоплених безплатним харчуванням, здійснює класний керівник, який вчасно повідомляє про наявність учнів. Призначити особу, відповідальну за організацію платного харчування учнів.
13.3. Встановити постійний контроль за дотриманням щоденного меню-вимоги та натуральних норм харчування учнів, технологією приготування страв та ведення відповідної документації.
13.4. Проводити роз’яснювальну роботу з учнями та батьками щодо необхідності отримання гарячого харчування. Розглядати питання організації раціонального та якісного харчування дітей в навчальному закладі на педагогічних радах, нарадах при директорі, батьківських зборах. Довести до відома батьків дітей основні вимоги чинних законодавчих та нормативних документів щодо організації харчування дітей на батьківських зборах.
13.5. Забезпечити системний щоденний контроль за організацією та якістю харчування дітей, за дотриманням санітарно-гігієнічних норм.
14. Бухгалтерії Чагорської сільської ради забезпечити оплату продуктів харчування, облік та звітність відповідно до чинного законодавства. Забезпечити фінансування витрат для забезпечення безкоштовним харчуванням учнів вищезазначених категорій в межах виділених лімітних призначень на харчування.
15. Заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Гросу В.В.) забезпечити укладання договорів на постачання продуктів харчування та здійснювати контроль за їх виконанням.
16. Дане рішення набирає чинності з 18 лютого 2022 року.
17. Додатки 1-4 до цього рішення є невід’ємною частиною.
18. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, соціально-економічного розвитку територіальної громади, економіки, бюджету та фінансів.
Сільський голова Георгій КОБЛЮК
ПРОЄКТ
У К Р А Ї Н А
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
11 сесія
VІІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 17 лютого 2022 р. с. Чагор № -11/2021
Про затвердження проектно – кошторисної
документації по об’єкту «Капітальний ремонт
дорожнього покриття частини вул. Шевченка
в с. Чагор Чернівецького району Чернівецької області
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року № 560, з метою більш ефективного виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, сприяння місцевому і регіональному розвитку, захисту прав і інтересів Чагорської територіальної громади, розглянувши кошторисну частину проектної документації об’єкту будівництва за робочим проектом «Капітальний ремонт дорожнього покриття частини вул. Шевченка в с. Чагор Чернівецького району Чернівецької області», сільська рада
В И Р І Ш И Л А:
- Затвердити кошторисну частину проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт дорожнього покриття частини вул. Шевченка в с. Чагор Чернівецького району Чернівецької області», в поточних цінах станом на 25.01.2022 року у загальній сумі 1551,348 (один мільйон п’ятсот п’ятдесят одна тисяча триста сорок вісім грн. 00 коп.) гривень у т. ч.
- будівельні роботи – 1258,869 тис. грн.,
- інші витрати – 292,479 тис. грн.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, соціально-економічного розвитку територіальної громади, економіки, бюджету та фінансів та начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства сільської ради Петра БАБ`ЮКА.
Сільський голова: Георгій КОБЛЮК
ПРОЄКТ
У К Р А Ї Н А
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
11 сесія
VІІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 17 лютого 2022 р. с. Чагор № -11/2021
Про затвердження проектно – кошторисної
документації по об’єкту «Капітальний ремонт
(заміна прорізів) будівлі Молодійського ліцею
Чагорської сільської ради в с. Молодія
Чернівецького району Чернівецької області »
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року № 560, з метою більш ефективного виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, сприяння місцевому і регіональному розвитку, захисту прав і інтересів Чагорської територіальної громади, розглянувши кошторисну частину проектної документації об’єкту будівництва за робочим проектом «Капітальний ремонт (заміна прорізів) будівлі Молодійського ліцею Чагорської сільської ради в с. Молодія Чернівецького району Чернівецької області», сільська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити кошторисну частину проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт (заміна прорізів) будівлі Молодійського ліцею Чагорської сільської ради в с. Молодія Чернівецького району Чернівецької області» в поточних цінах станом на 19.01.2022 року у загальній сумі 544,860 (п’ятсот сорок чотири тисячі вісімсот шістдесят грн. 00 коп.) гривень у т. ч.
- будівельні роботи – 440,760 тис. грн.,
- інші витрати – 104,100 тис. грн.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, соціально-економічного розвитку територіальної громади, економіки, бюджету та фінансів та начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства сільської ради Петра БАБ`ЮКА.
Сільський голова: Георгій КОБЛЮК
ПРОЄКТ
У К Р А Ї Н А
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
11 сесія
VІІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 17 лютого 2022 р. с. Чагор № -11/2021
Про затвердження проектно – кошторисної
документації по об’єкту «Капітальний ремонт
(влаштування канав та розширення проїжджої
частини дороги) по вул. Великодорожній в
с. Луковиця Чернівецького району
Чернівецької області »
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року № 560, з метою більш ефективного виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, сприяння місцевому і регіональному розвитку, захисту прав і інтересів Чагорської територіальної громади, розглянувши кошторисну частину проектної документації об’єкту будівництва за робочим проектом «Капітальний ремонт (влаштування канав та розширення проїжджої частини дороги) по вул. Великодорожній в с. Луковиця Чернівецького району Чернівецької області», сільська рада
В И Р І Ш И Л А:
- Затвердити кошторисну частину проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт (влаштування канав та розширення проїжджої частини дороги) по вул. Великодорожній в с. Луковиця Чернівецького району Чернівецької області», в поточних цінах станом на 02.02.2022 року у загальній сумі 530,116 (п’ятсот тридцять тисяч сто шістнадцять грн. 00 коп.) гривень у т. ч.
- будівельні роботи – 425,156 тис. грн.,
- інші витрати – 104,960 тис. грн.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, соціально-економічного розвитку територіальної громади, економіки, бюджету та фінансів та начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства сільської ради Петра БАБ`ЮКА.
Сільський голова: Георгій КОБЛЮК
ПРОЄКТ
У К Р А Ї Н А
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
11 сесія
VІІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 17 лютого 2022 р. с. Чаго № -11/2021
Про затвердження проектно – кошторисної
документації по об’єкту «Капітальний ремонт
огорожі Луковицького ЗДО Чагорської сільської ради
в с. Луковиця Чернівецького району Чернівецької області »
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року № 560, з метою більш ефективного виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, сприяння місцевому і регіональному розвитку, захисту прав і інтересів Чагорської територіальної громади, розглянувши кошторисну частину проектної документації об’єкту будівництва за робочим проектом «Капітальний ремонт огорожі Луковицького ЗДО Чагорської сільської ради в с. Луковиця Чернівецького району Чернівецької області», сільська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити кошторисну частину проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт огорожі Луковицького ЗДО Чагорської сільської ради в с. Луковиця Чернівецького району Чернівецької області» в поточних цінах станом на 27.01.2022 року у загальній сумі 141,889 сто сорок одна тисяча вісімсот вісімдесят дев’ять грн. 00 коп.) гривень у т. ч.
- будівельні роботи – 115,464 тис. грн.,
- інші витрати – 26,425 тис. грн.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, соціально-економічного розвитку територіальної громади, економіки, бюджету та фінансів та начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства сільської ради Петра БАБ`ЮКА.
Сільський голова: Георгій КОБЛЮК
ПРОЄКТ
У К Р А Ї Н А
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
11 сесія
VІІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 17 лютого 2022 р. с. Чагор № -11/2021
Про затвердження проектно – кошторисної
документації по об’єкту «Капітальний ремонт
огорожі Молодійського ЗДО Чагорської сільської ради
в с. Молодія Чернівецького району Чернівецької області »
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року № 560, з метою більш ефективного виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, сприяння місцевому і регіональному розвитку, захисту прав і інтересів Чагорської територіальної громади, розглянувши кошторисну частину проектної документації об’єкту будівництва за робочим проектом «Капітальний ремонт огорожі Молодійського ЗДО Чагорської сільської ради в с. Молодія Чернівецького району Чернівецької області», сільська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити кошторисну частину проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт огорожі Молодійського ЗДО Чагорської сільської ради в с. Молодія Чернівецького району Чернівецької області» в поточних цінах станом на 19.01.2022 року у загальній сумі 343,897 (триста сорок три тисячі вісімсот дев’яносто сім грн. 00 коп.) гривень у т. ч.
- будівельні роботи – 276,803 тис. грн.,
- інші витрати – 67,094 тис. грн.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, соціально-економічного розвитку територіальної громади, економіки, бюджету та фінансів та начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства сільської ради Петра БАБ`ЮКА.
Сільський голова: Георгій КОБЛЮК
ПРОЄКТ
У К Р А Ї Н А
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
11 сесія
VІІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 17 лютого 2022 р. с. Чагор № -11/2021
Про затвердження проектно – кошторисної
документації по об’єкту «Капітальний ремонт
огорожі Чагорського ЗДО Чагорської сільської ради
в с. Чагор Чернівецького району Чернівецької області »
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року № 560, з метою більш ефективного виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, сприяння місцевому і регіональному розвитку, захисту прав і інтересів Чагорської територіальної громади, розглянувши кошторисну частину проектної документації об’єкту будівництва за робочим проектом «Капітальний ремонт огорожі Чагорського ЗДО в с. Чагор Чагорської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області», сільська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити кошторисну частину проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт огорожі Чагорського ЗДО Чагорської сільської ради в с. Чагор Чагорської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області», в поточних цінах станом на 25.01.2022 року у загальній сумі 281,203 (двісті вісімдесят одна тисяча двісті три грн. 00 коп.) гривень у т. ч.
- будівельні роботи – 228,036 тис. грн.,
- інші витрати – 53,167 тис. грн.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, соціально-економічного розвитку територіальної громади, економіки, бюджету та фінансів та начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства сільської ради Петра БАБ`ЮКА.
Сільський голова: Георгій КОБЛЮК
ПРОЄКТ
У К Р А Ї Н А
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
11 сесія
VІІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 17 лютого 2021 р. с. Чагор № -11/2021
Про затвердження Програми розвитку
цивільного захисту, забезпечення
пожежної безпеки та запобігання і реагування
на надзвичайні ситуації в Чагорській
територіальній громаді на 2022 - 2025 роки
З метою забезпечення захисту населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, запобігання таким ситуаціям, ліквідації їх наслідків і надання допомоги постраждалим у мирний час та в особливий період, відповідно до статей 19, 130 Кодексу цивільного захисту України, керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити Програму розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки
та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації в Чагорській територіальній громаді на 2022 - 2025 роки (далі – Програма), що додається.
2. Фінансовому відділу Чагорської сільської ради (Сафрюк-Серуняк В.Г.) передбачити відповідне фінансування на виконання заходів Програми за рахунок коштів місцевого бюджету Чагорської сільської територіальної громади на 2022-2025 роки в межах наявних фінансових можливостей бюджету.
3. Доручити виконавчому комітету сільської ради (Гросу В.В..) забезпечити виконання заходів Програми та щорічно у січні місяці протягом 2023-2026 років надавати звіт про її виконання.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, природокористування, промисловості, сільського господарства, підприємництва, транспорту і зв’язку, енергозбереження, житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою (Бадюк І.М.).
Сільський голова Георгій КОБЛЮК
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням ____ сесії ___ скликання
Чагорської ТГ
_____________ № ___________
Програма
розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки
та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації в Чагорській територіальній громаді
на 2022 - 2025 роки
Чагор
2022
Зміст
1.1.Загальна характеристика Програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації в Чагорській територіальній громаді на 2022 - 2025 роки (далі – Програма).
|
3с. |
1.2. Визначення проблем, на розв’язання яких спрямована Програма.
|
4с. |
1.3. Мета Програми. |
6с. |
1.4. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблем, строки та етапи виконання Програми.
|
6с. |
1.5. Завдання та результативні показники Програми. |
7с. |
1.6. Напрямки діяльності та заходи з реалізації Програми |
11с. |
1.7. Система управління та контролю за ходом виконання Програми |
18с. |
-
- . ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації в Чагорській територіальній громаді
зі змінами і доповненнями на 2022 - 2025 роки
1. |
Ініціатори розроблення Програми |
2 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області |
2. |
Розробник Програми |
2 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області |
3. |
Відповідальні виконавці Програми |
2 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області |
4. |
Учасники Програми |
Чагорська ТГ; 2 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області |
5. |
Термін реалізації Програми |
Протягом 4 років (2022 - 2025 роки) |
6. |
Перелік місцевих бюджетів, які приймають участь у виконанні програми |
Бюджет Чагорської ТГ
|
7. |
Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми (тис. грн.) |
550,00 |
8. |
Основні джерела фінансування Програми |
Бюджет Чагорської ТГ |
1.2. Визначення проблем, на розв’язання яких спрямована Програма
Актуальність проблеми забезпечення техногенної та природної безпеки населення і територій зумовлена тенденцією зростання кількості пожеж, які наносять шкоду населенню і територіям, збитки народногосподарському комплексу.
Протягом 2021 року на території Чагорської територіальної громади зареєстровано 14 пожеж, проти 20 у 2020 році (за аналогічний період). Внаслідок дії різноманітних факторів на пожежах виявлено по 1 загиблій людині у 2020 та 2021 роках.
Викликає занепокоєння стан протипожежного водопостачання на території громади. Слід відмітити, що від наявності необхідної кількості та справності джерел протипожежного водопостачання залежить своєчасне оперативне реагування на пожежі та інші надзвичайні ситуації і події, можливість уникнути людських жертв і значних матеріальних збитків. Відсутність справних джерел протипожежного водопостачання призводить до того, що понад 30% пожеж ліквідовується із залученням додаткових сил та засобів, а це збільшує час та фінансові витрати на її ліквідацію.
Проблемним питанням залишається стан пожежної безпеки об’єктів, підприємств та установ, що фінансуються з бюджетів різного рівня, зокрема, лікувальних установ та установ соціального захисту населення, навчальних закладів, закладів культури, об’єктів літнього відпочинку та оздоровлення дітей.
На території Чагорської територіальної громади розташований 3 об’єкти підвищеної та потенційної небезпеки. Ці об’єкти несуть загрозу виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, життю і здоров’ю людей та довкіллю Чагорської територіальної громади.
Актуальним питанням є захист населення, земельних угідь і господарських об’єктів від шкідливої дії паводкових вод. Кліматичні умови щорічно спричиняють формування декількох руйнівних паводків з підйомом води на річках впродовж 1-2 діб на 2-3 і більше метрів. Паводки призводять до розмиву берегів, затоплення земельних угідь і населених пунктів.
Значна частина трагічних випадків на воді, що може виникнути на території Чагорської територіальної громади зумовлена наявністю місць масового відпочинку людей на озерах та ставках, недостатньою персональною відповідальністю власників водних об’єктів за забезпечення додержання вимог законодавства щодо безпечного використання водних об’єктів, а також за своєчасність та ефективність заходів із попередження нещасних випадків на воді, незадовільним та недостатнім облаштуванням пляжів і місць масового відпочинку, порушеннями правил безпечної поведінки та купанням в необладнаних для цього місцях, проблемами у створенні сезонних рятувальних постів і медичних пунктів.
Фізико-географічні умови територій Чагорської територіальної громади сприятливі для розвитку туризму, у зв'язку з чим можливе виникнення надзвичайних ситуацій. Розвиток екстремальних видів спорту та збільшення потоку туристів зумовлює необхідність забезпечення певних вимог до їх захисту та безпеки, які відповідали б міжнародним стандартам.
При нещасних випадках та гострих захворюваннях, коли людина потребує невідкладної допомоги, несвоєчасне або низькоякісне надання екстреної медичної допомоги може бути причиною втрати здоров'я чи смерті людини. У разі виникнення таких надзвичайних ситуацій виникають умови, коли життя та здоров’я людей залежать від оперативності залучення служб цивільного захисту, що вимагає використання оперативної, мобільної техніки в тому числі авіаційної і водоплавної.
Розміри негативних наслідків від надзвичайних ситуацій і пожеж значною мірою стримуються завдяки активному реагуванню пожежно-рятувальних та аварійно-рятувальних підрозділів, а також особового складу при виконанні своїх службових обов’язків.
Недостатнє державне фінансування створює ряд проблем пожежно-рятувальним та аварійно-рятувальним підрозділам у виконанні завдань за призначенням, що вимагає вжиття організаційних, фінансових та інженерно-технічних заходів як з боку центральних та і з боку місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.
Зазначені проблеми вимагають необхідності формування інших підходів до заходів протидії аваріям, катастрофам, негативним природним умовам на рівні комплексного підходу до наявних форм і методів забезпечення безпеки населення і територій, техногенним та природним надзвичайним ситуаціям.
Враховуючи, що кожна з розглянутих вище проблем вимагає необхідного рівня координації дій та концентрації ресурсів територіальної громади, вирішення завдань щодо зниження ризиків виникнення надзвичайних ситуацій і подій може бути досягнуто лише у рамках цієї Програми.
1.3. Мета Програми
Метою Програми є забезпечення державної політики щодо запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення гарантованого рівня захисту населення і територій від їх наслідків, забезпечення відповідного рівня готовності органів управління, сил та засобів до реагування, надання екстреної допомоги населенню, проведення пошукових, аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт відповідно до вимог чинного законодавства України.
1.4. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблем, строки та етапи
виконання Програми
Досягнення вищезазначеної мети можливе при здійсненні впродовж 2022-2025 років комплексу заходів спрямованих на:
- здійснення заходів із забезпечення пожежної безпеки, в тому числі на об’єктах з масовим перебуванням людей, покращення стану протипожежного водопостачання та під’їзних шляхів;
- проведення паспортизації потенційно-небезпечних об’єктів та створення на них локальних систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій і локальних систем оповіщення персоналу зазначених об’єктів у разі виникнення аварії та населення у зонах можливого ураження;
- проведення інвентаризації та контролю за використанням захисних споруд цивільного захисту ;
- проведення обстеження територій на наявність вибухонебезпечних предметів, що залишилися від попередніх війн, та їх знешкодження;
- удосконалення організаційно-штатної структури пожежно-рятувальних підрозділів;
- технічного оснащення пожежно-рятувальних підрозділів сучасним рятувальним обладнанням, у тому числі засобами порятунку людей та надання їм першої невідкладної допомоги;
- придбання спеціальної техніки та обладнання;
- проведення інформаційно - роз’яснювальної, пропагандистської роботи серед населення, зокрема серед підлітків, молоді та соціально незахищених верств населення;
- розвитку систем зв’язку, оповіщення та інформатизації органів цивільного захисту;
- забезпечення вимог щодо облаштування та функціонування місць масового відпочинку населення та воді та зниження кількості нещасних випадків на водних об’єктах громади шляхом встановлення контролю за облаштуванням місць масового відпочинку людей на водних об’єктах та рятувальних постів для цілодобового чергування, обстеженням та очищенням від сторонніх предметів дна водойм, які використовуються як рекреаційні зони та укладанням договорів на постійне та обов’язкове аварійно-рятувальне обслуговування з аварійно-рятувальними службами;
- забезпечення виконання аварійно-рятувальною службою заходів з запобігання та реагування при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та подій, стихійних лих, нещасних випадках на воді та проведенні технічних робіт;
- покращення стану техногенної безпеки з затвердженням переліку та щорічним уточненням об’єктів, що використовують хімічні речовини та проведення моніторингу щодо стану поводження з даними речовинами, здійсненням контролю комісією з питань ТЕБ та НС за станом забезпечення безпеки хімічно-небезпечних об'єктів та об’єктів нафтохімічної галузі;
- покращення стану проведення роботи щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, підвищення ефективності превентивних заходів, прогнозування надзвичайних ситуацій, оперативності реагування на них, вдосконалення діяльності наглядових органів щодо запобігання надзвичайним ситуаціям на хімічно-небезпечних об'єктах;
- покращення стану безпеки на потенційно-небезпечних об’єктах об’єднаної громади з розробленням і затвердженням планів ліквідації аварій та укладанням договорів на постійне та обов’язкове аварійно-рятувальне обслуговування аварійно-рятувальними службами;
- проведення підготовки посадових осіб потенційно-небезпечних об’єктів, що задіюються до ліквідації аварій в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернівецької області;
- підвищення фахового рівня рятувальників з проведенням підготовки та перепідготовки їх в профільних навчальних закладах системи ДСНС;
- покращення реагування аварійно-рятувальних служб, стану роботи рятувальників та оповіщення людей у разі виявлення надзвичайних ситуацій;
- скорочення часу ліквідації надзвичайних ситуацій та подій із забезпеченням аварійно-рятувальних служб засобами захисту органів дихання та спеціального оснащення, засобами індивідуального захисту та аварійного зв’язку, сучасними плавзасобами, водолазним майном, спецавтотранспортом, медичним оснащенням та іншим обладнанням;
1.5. Завдання та результативні показники Програми
Головні завдання Програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації в Чагорській територіальній громаді на 2022-2025 роки спрямовані на розвиток цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки, запобігання і реагування на надзвичайні ситуації, вдосконалення і підтримку аварійно-рятувальної служби, створення правових, організаційно-економічних умов для їх розвитку, формування механізму регулювання та координації, які б сприяли:
- забезпеченню належного рівня безпеки населення і захисту територій Чагорської територіальної громади, об'єктів підвищеної небезпеки від загрози виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру;
- підвищенню ефективності функціонування сил цивільного захисту та системи моніторингу, прогнозування і запобігання надзвичайним ситуаціям;
- зменшенню ризику виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж та досягнення гарантованого рівня захисту населення і територій від їх наслідків;
- зменшенню кількості постраждалого населення та загиблих людей від надзвичайних ситуацій;
- організації забезпечення профілактики загибелі людей та виникнення надзвичайних ситуацій та пожеж ;
- рятуванню людей, проведенню пожежно-рятувальних, аварійно-рятувальних робіт та інших заходів;
- підвищенню рівня готовності пожежно-рятувальних підрозділів та аварійно-рятувальних служб.
Реалізація основних завдань Програми дасть змогу захистити населення і територію Чагорської територіальної громади, запобігти виникненню надзвичайних ситуацій та подій, підвищити рівень готовності пожежно-рятувальних та аварійно-рятувальних служб до дій за призначенням, мінімізувати наслідки надзвичайних ситуацій та пожеж, покращити стан техногенної безпеки об’єктів, терміново реагувати на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, проводити аварійно-рятувальні та відновлювальні роботи, захищати навколишнє природне середовище та локалізовувати зони впливу шкідливих і небезпечних факторів, що виникають під час аварій та катастроф.
Внаслідок підвищення фахового рівня рятувальників та посадових осіб об’єктів, покращення організації аварійно-рятувальних робіт та технічного дооснащення аварійно-рятувальної служби, розвитку матеріальної бази буде забезпечено повний обсяг заходів по реагуванню і попередженню надзвичайних ситуацій та подій на території Чагорської територіальної громади, оповіщенню людей, зниженню нещасних випадків та створенню безпечних умов для відпочинку громадян.
У разі виконання Програми буде забезпечено функціонування територіальної підсистеми державної системи попередження та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру для зменшення витрат на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій.
Додаток 1.5.1
РЕСУРСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації в Чагорській територіальній громаді на 2022 - 2025 роки
Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання Програми |
Роки виконання |
Всього витрат на виконання Програми тис. грн. |
|||
2022 |
2023 |
2024 |
2025 |
2022 – 2025 рр. |
|
1 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
Обсяг ресурсів всього, в т.ч.:
|
100,00 |
125,00 |
150,00 |
175,00 |
550,00 |
Бюджет громади
|
100,00 |
125,00 |
150,00 |
175,00 |
550,00 |
РЕЗУЛЬТАТИВНІ ПОКАЗНИКИ
Програми розвитку цивільного захисту, системи аварійно-рятувального обслуговування, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації в Чагорській територіальній громаді
на 2022 - 2025 роки
№ з/п |
Назва показника |
Одиниця виміру |
Вихідні дані на початок дії Програми (за 2021 рік) |
2022 р. |
2023 р.
|
2024 р. |
2025 р.
|
Всього за період дії Програми (або до кінця дії Програми)
|
1 |
2 |
3 |
4 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
1. 5.2. Показники продукту Програми |
|
|||||||
1. |
Кількість пожежо - небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки |
одиниця |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
2. |
Кількість об’єктів та територій, які підлягають обов’язковому обслуговуванню державними аварійно-рятувальними службами |
одиниця |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3. |
Кількість об’єктів, які фактично обслуговуються державними аварійно-рятувальними службами |
одиниця |
2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
4. |
Кількість навчань, проведених на об’єктах з масовим перебуванням людей |
одиниця |
20
|
25 |
30 |
35 |
40 |
130 |
1.5.3. Показники ефективності Програми |
||||||||
1 |
Кількість пожеж, з них:
|
одиниця |
25
1
12
12 |
25
0
8
10 |
20
0
6
8 |
20
0
5
6 |
15
0
4
6 |
80
0
23
30 |
2. |
Кількість надзвичайних ситуацій |
вип. |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3. |
Кількість подій |
вип. |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
|
Кількість загиблих/ потерпілих внаслідок пожеж та НС |
осіб |
0
|
0 |
0 |
0 |
0 |
|
4. |
Кількість осіб, врятованих на подіях, пожежах та НС |
осіб |
0 |
4 |
5 |
6 |
7 |
22 |
5. |
Загальний розмір прямих збитків внаслідок пожеж |
тис. грн. |
2.580,00 |
2.580,00 |
2.000,00 |
2.000,00 |
1.500,00 |
8.800,00 |
6. |
Загальна вартість врятованих матеріальних цінностей під час пожеж |
тис. грн. |
8.430,00 |
8.000,00 |
7.000,00 |
6.000,00 |
5.000,00 |
26.000,00 |
1.5.4. Показники якості Програми |
||||||||
5.
|
Середній час слідування на пожежу |
хвилина |
19 хв. 12с. |
18.00 |
17.30 |
16.00 |
15.30 |
66.00 |
6. |
Середній час ліквідації пожежі |
хвилина |
46 хв.05 с.
|
45.00 |
43.00 |
40.00 |
35.00 |
163.00 |
1.6. НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЗАХОДИ З РЕАЛІЗАЦІЇ
Програма розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки
та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації
в Чагорській територіальній громаді
№ |
Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання) |
Перелік заходів Програми |
Термін викона-ння заходу |
Виконавці |
Головний розпорядник |
Джерела фінансу-вання
|
Орієнтовні обсяги фінансування (вартість), тис. грн., в тому числі: |
Очікуваний результат |
|||
2022 |
2023 |
2024 |
2025 |
||||||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
1. |
Підвищення бойової готовності і дії за призначенням пожежно-рятувальних підрозділів 2 ДПРЗ ГУДСНС України у Чернівецькій області |
1. Технічне оснащення пожежно-рятувальних підрозділів спеціальною технікою, обладнанням та запчастинами, пмм, засобами захисту органів дихання, іншим спорядженням та обмундируванням |
Щороку |
2 ДПР3 ГУДСНС України у Чернівець-кій області
|
Чагорська ТГ
|
Бюджет ТГ |
100,00 |
125,00 |
150,00 |
175,00 |
Зменшення кількості НС, подій, пожеж та зменшення кількості загиблих, травмованих людей |
2. Ліквідація пожеж, наслідків надзвичайних ситуацій і подій та ресурсне забезпечення цих заходів. |
|||||||||||
3. Удосконалення системи зв’язку, оповіщення та інформатизації з питань дієвого взаємоінформування органів управління цивільним захистом та забезпечення взаємодії між силами цивільного захисту при реагуванні на надзвичайні ситуації та події. |
|||||||||||
4. Здійснення робіт з пошуку та рятування людей в рекреаційних зонах та на водних об’єктах. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
5. Проведення збору, аналізу та обробки інформації у разі виникнення або загрози виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру |
|||||||||||
6. Проведення практичних тактико-спеціальних та пожежно-тактичних тренувань та навчань з особовим складом 2 ДПРЗ ГУДСНС України в Чернівецькій області із залученням служб взаємодії.
|
|||||||||||
|
|
7. Проведення поточних та капітальних ремонтів 14 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Чернівецькій області, закупівля будівельних матеріалів, обладнання та устаткування, проведення робіт по забезпеченню раціонального використання енергоносіїв. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.7. Система управління та контролю за ходом виконання Програми
Відповідальним виконавцем програми є 2 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області, який щорічно до 25 грудня подає звіт до Чагорської територіальної громади.
Узагальнена інформація щорічно розглядається на засіданнях комісії Чагорської територіальної громади.
Контроль за використанням коштів, направлених на забезпечення виконання Програми, здійснюється в порядку, встановленому законодавством.
Секретар Чагорської сільської ради
ПРОЄКТ
У К Р А Ї Н А
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
11 сесія
VІІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 17 лютого 2022 р. с. Чагор №
Про затвердження Програми підтримки
та розвитку первинної медичної допомоги
Чагорської територіальної громади на 2022 рік
Відповідно до п. 22 ч. 1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 89 Бюджетного кодексу України, враховуючи рекомендації Міністерства охорони здоров’я України по реформуванню первинної ланки надання медичної допомоги,відповідно Постанов Кабінету міністрів України №1303 від 17.08.1998 р. «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань» №65 від 05.02.2020 року «Про деякі питання реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2020 році та 1 кварталі 2021 року» Чагорська сільська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Програму підтримки та розвитку первинної медичної допомоги Чагорської територіальної громади на 2022 рік (додається).
2. Виконавчому комітету Чагорської сільської ради забезпечити реалізацію передбачених Програмою заходів.
3. Начальнику фінансового відділу Чагорської сільської ради при плануванні сільського бюджету територіальної громади та внесенні змін до бюджету сільської ради на 2022 року та плануванні бюджету на подальші роки передбачати кошти на виконання заходів Програми.
4. Координацію роботи щодо виконання Програми покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Дмитра ЛАЗОРЕНКА.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, соціально-економічного розвитку територіальної громади, економіки, бюджету та фінансів.
Сільський голова Георгій КОБЛЮК
Додаток
до рішення сільської ради
від 17.02.2022 року№
ПРОГРАМА
ПІДТРИМКИ ТА РОЗВИТКУ
ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ
ЧАГОРСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
НА 2022 РІК
с Чагор
2022
ЗМІСТ
1. ПАСПОРТ ТАЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА
2. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ
3. ШЛЯХИ ТА СПОСОБИ РОЗВ’ЯЗАННЯ ПРОБЛЕМ
4. ОЧІКУВАННІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ
5. ОБСЯГИ ТА ДЖЕРЕЛА ФІНАНСУВАННЯ
6. КООРДИНАЦІЯ ТА КОНТРОЛЬ ЗА ХОДОМ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ
7. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
8. Додатки до Програми:
Додаток 1 «Ресурсне забезпечення сільської ради Програми».
Додаток 2 «Напрямки діяльності та основні заходи Програми».
- ПАСПОРТ ТА ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА
ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ ТА РОЗВИТКУПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ЧАГОРСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИНА 2022 РІК
1. |
Ініціатор розроблення Програми |
Чагорська сільська рада |
2. |
Підстава для розроблення Програми |
Постанов Кабінету міністрів України №1303 від 17.08.1998 р. «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань» №65 від 05.02.2020 року «Про деякі питання реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2020 році та 1 кварталі 2021 року» Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 року №321; Постанова КМУ від 03.12.2009 року №1301 «Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів і дітей інвалідів технічними та іншими засобами» зі змінами |
3. |
Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення Програми |
Рішення сесії від 17.02.2022 року № |
4. |
Розробник Програми |
Чагорська сільська рада Чагорської ТГ |
5. |
Відповідальний виконавець Програми |
Чагорська сільська рада Чагорської ТГ |
6. |
Учасники Програми |
Чагорська сільська рада Чагорської ТГ |
7. |
Термін реалізації Програми |
2022 рік |
8. |
Перелік місцевих бюджетів,які беруть участь у виконанні Програми. |
Кошти місцевого бюджету Чагорської сільської ради кошти інших джерел, не заборонених законодавством України |
9. |
Загальний орієнтовний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього: |
895,0 тис. грн. |
Програма підтримки та розвитку первинної медичної допомоги Чагорської територіальної громади на 2022 рік (далі – Програма) розроблена відповідно до Основ законодавства України про охорону здоров’я, визначає перспективи розвитку первинної ланки галузі охорони здоров’я Чагорської територіальної громади.
Відповідно до статті 3 Конституції України людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
У зв’язку з набуттям чинності Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», впровадженням нової моделі фінансування закладів охорони здоров'я, перетворення комунальних закладів первинної медичної допомоги в некомерційні підприємства виникла необхідність у створенні нової програми розвитку та підтримки комунальних підприємств закладів охорони здоров’я громади.
У 2018 році змінено систему фінансування первинної медичної допомоги, відповідно до Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» укладено договори з Національною службою здоров’я України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.
Відповідно до частини 5 статті 3 Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» органи місцевого самоврядування в межах своєї компетенції можуть фінансувати місцеві програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я, зокрема щодо оновлення матеріально-технічної бази, капітального ремонту, реконструкції, підвищення оплати праці медичних працівників (програми «місцевих стимулів»), а також місцеві програми надання населенню медичних послуг, місцеві програми громадського здоров’я та інші програми в охороні здоров’я.
Відповідно до пункту 3 частини першої статті 89 Бюджетного кодексу України з місцевого бюджету для закладів, які надають первинну медичну допомогу, можуть фінансуватися: оплата комунальних послуг та енергоносіїв, місцеві програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я, місцеві програми надання населенню медичних послуг з первинної медичної допомоги населенню.
Прийняття Програми сприятиме подальшому розвитку та підтримці профілактичної спрямованості системи охорони здоров’я, наближенню якісної медичної допомоги сучасного рівня до мешканців району і громади, впровадженню новітніх технологій та поліпшенню громадського здоров’я.
2. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ
Метою прийняття та реалізації Програми є:
- забезпечення зниження рівня захворюваності, інвалідності та смертності населення шляхом формування ефективного функціонування системи надання доступної і якісної первинної медичної допомоги, зокрема: забезпечення права на своєчасну першу невідкладну допомогу при нещасних випадках, гострих захворюваннях; попередження масових інфекційних захворювань; запобігання демографічній кризі, профілактика спадкових захворювань; контроль за охороною здоров’я дітей;забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів технічними засобами для використання в побутових умовах. До технічних засобів, які отримують безпосередньо інваліди, діти-інваліди або їх законні представники в закладах охорони здоров’я для використання в амбулаторних та побутових умовах належать слухові апарати, сечоприймачі чоловічі та жіночі, високо поглинальні прокладки для жінок, які страждають нетриманням сечі, калоприймачі, підгузники, а також технічні засоби з мовним приводом: глюкометри, термометри та тонометри;
- забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів технічними засобами здійснюється на підставі медичного висновку за рахунок та в межах коштів державного та місцевого бюджетів, передбачених на зазначену мету. Потребу у забезпеченні технічними засобами інвалідів визначають соціально-експертні комісії з оформленням індивідуальної програми реабілітації дітей-інвалідів, лікувально-консультативні комісії лікувально-профілактичного закладу.
- об’єднання зусиль органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, керівників підприємств, установ, організацій, що здійснюють діяльність на території населених пунктів Чагорської територіальної громади в напрямку підвищення стандартів життя, модернізації та зміцнення матеріально – технічної бази закладів охорони здоров’я громади, оснащення їх необхідним медичним обладнанням, комп′ютерною технікою, вирішить питання кадрового забезпечення медичними працівниками закладів охорони здоров’я у сільській місцевості.
Основними завданнями програми є:
- пріоритетний розвиток первинної медико-санітарної допомоги, удосконалення надання невідкладної медичної допомоги населенню, укріплення та оновлення матеріально-технічної бази амбулаторій загальної практики – сімейної медицини, поліпшення забезпечення кваліфікованими медичними кадрами, закупівлі сучасного медичного обладнання, перехід до належного фінансування потреб первинної ланки;
- забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення для надання медичної допомоги мешканцям Чагорської територіальної громади, в тому числі відшкодування суб’єктам господарювання вартості витрат, пов’язаних з відпуском лікарських засобів за рецептами безкоштовно і на пільгових умовах громадянам, які мають право згідно чинного законодавства;
- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
- оплата послуг, крім комунальних, в тому числі поточних ремонтів приміщень лікарських амбулаторій загальної практики сімейної медицини;
- придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю для потреблікарських амбулаторій загальної практики сімейної медицини громади;
- оплата капітального ремонту, реконструкції об’єктів лікарських амбулаторій загальної практики сімейної медицини громади;
- придбання обладнання і предметів довгострокового користування.
3. ШЛЯХИ ТА СПОСОБИ РОЗВ’ЯЗАННЯ ПРОБЛЕМ
Оптимальним варіантом розв’язання проблем даної Програми є:
- пріоритетний розвиток первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини;
- підвищення мотивації молодих спеціалістів та створення комфортних умов для їх проживання та праці в Чагорській територіальній громаді;
- удосконалення матеріально–технічної бази охорони здоров’я відповідно до світових стандартів, запровадження правових, економічних, управлінських механізмів, забезпечення конституційних прав громадян на охорону здоров’я, а саме оснащення структурних підрозділів закладу медичним обладнанням та інструментарієм відповідно до табеля оснащення затвердженого МОЗ України від 26.01.2018 року № 148;
- залучення засобів масової інформації, навчальних закладів та громадських організацій до більш широкого інформування населення з питань профілактики, раннього виявлення та ефективного лікування захворювань;
- поліпшення медичної допомоги вразливим верствам населення та жителям села;
- забезпечення населення ефективними, безпечними і якісними лікарськими засобами та виробами медичного призначення;
- поліпшення стану здоров’я всіх верств населення, зниження рівня захворюваності, інвалідності, смертності, продовження активного довголіття і тривалості життя;
- підвищення ефективності використання фінансових та матеріальних ресурсів охорони здоров’я;
- забезпечення медичною технікою заклади сільської місцевості, що
- покращить діагностику жителів сільської місцевості;
впровадження інформаційно-аналітичної підтримки розвитку первинної медичної допомоги, що забезпечить контроль за лікувально-діагностичним процесом та здійсненням профілактичних заходів, наданням лікувально-профілактичними закладами медичних послуг, що підвищить оперативність роботи лікаря, покращить систему планування і аналізу статистичної звітності;
- створення сучасної інноваційної моделі надання медичних послуг населенню через впровадження інформаційно-аналітичної та пошукової системи, покращення матеріально-технічної бази, модернізації медичного обладнання для лікувально-профілактичних закладів сімейної медицини Чагорської територіальної громади;
- впровадження системи персоніфікованого електронного реєстру громадян та сучасних інформаційних і телемедичних технологій в діяльності первинної медико–санітарної допомоги.
4. ОЧІКУВАННІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ
Виконання Програми дасть змогу:
- підвищити ефективність роботи закладів охорони здоров’я, подолання несприятливих демографічних тенденцій;
- збільшити питому вагу медичних послуг на засадах сімейної медицини, що забезпечить зменшення потреби у дорогих видах медичної допомоги;
- покращити забезпечення амбулаторій загальної практики-сімейної медицини медичним обладнанням, інструментами, санітарним автотранспортом, згідно табеля оснащення розроблено на підставі Наказу Міністерства охорони здоров’я України № 148 від 26.01.2018 р.;
- поліпшити якість амбулаторного лікування пільгових категорій населення, забезпечивши їх лікарськими засобами безкоштовно або із знижкою 50% в залежності від потреби хворого;
– забезпечити потребу в технічних та інших засобах медичного призначення інвалідів, дітей-інвалідів району з вираженим порушенням функцій органів та систем;
- сформувати систему доступних та високоякісних медичних послуг на засадах сімейної медицини, що забезпечить зменшення потреби населення у дорогих видах медичної допомоги, в т. ч. стаціонарної;
- покращити ранню діагностику захворювань серцево-судинної системи, онкології, що знизить показники смертності і інвалідності від даної патології;
- покращити надання населенню якісної амбулаторної медичної допомоги первинного рівня та зменшити кількість звернень до вузьких спеціалістів;
- забезпечити організацію та координацію лікарем сімейної медицини надання пацієнтам спеціалізованої амбулаторної медичної допомоги, направлення населення на консультацію до вузьких спеціалістів вторинного та третинного рівнів, направлення на стаціонарне лікування;
- забезпечити надання оптимальної амбулаторної паліативної допомоги, а саме медикаментозного знеболення хворим на онкологію в термінальних стадіях;
- поліпшити своєчасне надання невідкладної медичної допомоги населенню громади та обслуговування викликів;
– покращення та соціальна адаптація якості життя хворих;
- своєчасна вакцинація проти інфекцій керованих специфічними засобами імунопрофілактики.
5. ОБСЯГИ ТА ДЖЕРЕЛА ФІНАНСУВАННЯ
Виконання Програми передбачається здійснити протягом 2022 року.
Фінансове забезпечення виконання Програми здійснюється за рахунок:
- фінансування сільського бюджету територіальної громади з використанням програмно-цільового методу (за бюджетною програмою);
- шляхом надання фінансової підтримки з бюджетів інших територіальних громад;
- залучення додаткових коштів для розвитку якісної медицини;
- інших джерел, не заборонених законодавством України.
Кошти, отримані за результатами діяльності, використовуються Підприємством на виконання запланованих заходів Програми.
Виконання Програми у повному обсязі можливе лише за умови стабільного фінансування її складових та в межах коштів, затверджених у сільському бюджеті на відповідній рік. Обсяги фінансування можуть корегуватися в межах бюджетного періоду без внесення змін до даної або з внесенням змін до Програми. Обсяг бюджетних коштів визначається щороку, виходячи із фінансової можливості бюджету.
6. КООРДИНАЦІЯ ТА КОНТРОЛЬ ЗА ХОДОМ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ
Координацію та контроль за ходом виконання Програми здійснює Чагорська сільська рада, сільський голова, виконавчий комітет радита постійна комісія сільської ради з питань планування, соціально-економічного розвитку населеного пункту, економіки, бюджету та фінансів.
7. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
Програма визначає мету, завдання і шляхи розвитку первинної медико-санітарної допомоги громади Чагорської сільської ради на 2022 рік, враховуючи стратегічні завдання та прогнозовані обсяги фінансового забезпечення.
Програма має відкритий характер і може доповнюватись (змінюватись) в установленому чинним законодавством порядку в залежності від потреб поточного моменту (прийняття нових нормативних актів, затвердження та доповнення регіональних медичних програм, змінних фінансово-господарських можливостей громади).
Програма розрахована на 1 рік, має завдання, які направлені на виконання заходів Програми адаптованих до рівня потреб та можливостей громади, реалізація Програми буде здійснюватися шляхом співпраці медичних закладів первинного рівня та Чагорської сільської ради та інших територіальних громад у визначених напрямках діяльності.
Сільський голова Георгій КОБЛЮК
Додаток 1 до Програми підтримки
та розвитку первинної медичної допомоги
Чагорської територіальної громади на 2022 рік
затвердженою рішенням сесії № _____________ від 17.02.2022 року
Ресурсне забезпечення Програми
У Чагорській територіальній громаді існує проблема забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів технічними та іншими засобами. У Амбулаторіях ЗПСМ Чагорської ТГ взято на облік за індивідуальними програмами реабілітації інваліда 4 дітей-інвалідів, які потребують безкоштовного отримання підгузників.1- чол., що потребує високопоглинаючих прокладок для сечі. Діти яким потрібні тест смужки 3-є дітей, Дорослі які потребують тест смужки – 5 осіб. Слуховий апарат – 1 особа (учасник АТО). 22 осіб які потребують забезпечення ліками за пільговими рецептами та знаходяться на амбулаторному обліку в установах охорони здоров’я Чагорської територіальної громади
Середня потреба на рік
Найменування засобів
|
кількість осіб-споживачів |
Середня потреба (од.) |
середня ціна одиниці (грн.) |
загальна вартість (потреба) (грн.) |
|
на одну особу на місяць |
на рік |
||||
Підгузники дитячі |
4 |
90 |
4320 |
19 |
82080 |
Тест смужки |
8 |
30 |
2880 |
5 |
14400 |
Прокладки для сечі високопоглинаючі |
1 |
90 |
1080 |
14 |
15120 |
Загагальна вартість (фінансове забезпечення) по потребі з коштів місцевого бюджету Чагорської територіальної громади |
111600 |
Прогнозований обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання Програми |
Етапи виконання Програми |
Усього видатків на виконання Програми тис. грн. |
2022 рік |
||
Обсяг ресурсів в т.ч.: |
Протягом бюджетного року |
895,0 |
Кошти місцевого бюджету Чагорської територіальної громади |
Протягом бюджетного року |
325,0 |
Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів охорони здоров’я на січень – червень 2022 року |
Протягом бюджетного року |
570,0 |
Кошти інших джерел не заборонених законодавством України |
- |
- |
Сільський голова Георгій КОБЛЮК
Додаток2 до Програми підтримки
та розвитку первинної медичної допомоги
Чагорської територіальної громади на 2021 рік
затвердженою рішенням сесії №51-3/2021 від 12.02.2021 року
Напрямки діяльності та основні заходи Програми
Найменування заходів |
Відповідальні виконавці |
Сума витрат (на 2021 рік), тис. грн. |
За кодом КЕКВ 2282 „Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку” |
||
Місцевий бюджет |
Інші джерела фінансування |
Всього на 2022 рік |
|||
Придбання технічних засобів для використання в побутових умовах |
Чагорська сільська рада, виконавчий комітет |
100,0 |
- |
100,0 |
2210 |
Придбання ліків за пільговими рецептами (за індивідуальними програмами інвалідів та перебувають на амбулаторному лікуванні) |
Чагорська сільська рада, виконавчий комітет |
175,0 |
|
175,0 |
2220 |
Оплата послуг (крім комунальних, охоронні послуги, послуги пожежної сигналізації, тощо) |
Чагорська сільська рада, виконавчий комітет |
50,0 |
- |
50,0 |
2240 |
Оплата комунальних послуг та енергоносіїв |
Чагорська сільська рада, виконавчий комітет |
|
570,0
|
570,0 |
2270 |
Соціальне забезпечення (відшкодування лікарських засобів за пільговими рецептами) |
Чагорська сільська рада, виконавчий комітет |
- |
|
- |
2730 |
РАЗОМ |
|
325,0 |
570,0 |
895,0 |
2282 |
Сільський голова Георгій КОБЛЮК
ПРОЄКТ
У К Р А Ї Н А
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
11 сесія
VІІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 17 лютого 2022 року с. Чагор № ____-11/2022
Про надання дозволу на списання
комунального майна Молодійського
закладу дошкільної освіти
Чагорської сільської ради
З метою організації та проведення списання майнакомунального майна, що є фізично зношеним, непридатним для подальшого використання та відновлення якого є економічно недоцільним, на підставі клопотання директора Молодійського ДНЗ Онофрійчук О.Й. від 03.02.2022 р. № 5, відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Порядку списання об'єктів комунальної власності Чагорської територіальної громади, затвердженого рішенням Чагорської сільської ради від 18.11.2021 р. № 170-9/2021, з урахуванням висновку постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, комунальної власності, будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту та благоустроюкеруючись статтями 26, 46, 59Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,сільська рада,-
ВИРІШИЛА:
- Надати дозвіл на списання основних засобів Молодійського ДНЗ:
- будівлі котельні;
- водонапірної башти.
- Сільському голові Коблюку Г.С. утворити комісію зі списання комунального майна, організувати списання визначенихоб'єктів комунальної власності.
- Кошти, що надійдуть в результаті списання майна, оприбуткувати на рахунок сільської радикод класифікації доходів 25010400.
- Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питаньз питань земельних відносин, природокористування, планування території, комунальної власності, будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту та благоустрою
Сільський голова Георгій КОБЛЮК
ПРОЄКТ
У К Р А Ї Н А
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
11 сесія
VІІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 17 листопада 2022 р. с. Чагор № ___-11/2022
Про затвердження нової редакції
статуту Молодійського закладу
дошкільної освіти Чагорської
сільської ради
З метою приведення установчих документів до норм діючого законодавства, відповідно до норм Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», керуючись статтями 26, 46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,-
ВИРІШИЛА:
- Затвердити нову редакцію статутуМолодійського закладу дошкільної освіти Чагорської сільської ради (код ЄДРПОУ 21436138), що додається, та доручити директору закладу освіти провести державну реєстрацію змін відповідно до чинного законодавства.
- Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ освіти, культури, молоді та спорту сільської ради.
Сільський голова Георгій КОБЛЮК
ПРОЄКТ
У К Р А Ї Н А
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
11 сесія
VІІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 17 листопада 2022 р. с. Чагор № ___-11/2022
Про затвердження нової редакції
статуту Молодійського закладу
дошкільної освіти Чагорської
сільської ради
З метою приведення установчих документів до норм діючого законодавства, відповідно до норм Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», керуючись статтями 26, 46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,-
ВИРІШИЛА:
- Затвердити нову редакцію статутуМолодійського закладу дошкільної освіти Чагорської сільської ради (код ЄДРПОУ 21436138), що додається, та доручити директору закладу освіти провести державну реєстрацію змін відповідно до чинного законодавства.
- Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ освіти, культури, молоді та спорту сільської ради.
Сільський голова Георгій КОБЛЮК
ПРОЄКТ
У К Р А Ї Н А
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
11 сесія
VІІІ скликання
РРІШЕННЯ
від 17 лютого 2022 р. с. Чагор №______
«Про розроблення комплексного
плану просторового розвиткутериторії Чагорської територіальної громади»
Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про основи містобудування», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про землеустрій», Земельним кодексом України, постановою Кабінету Міністрів України від 09 червня 2021 р. № 632 «Про визначення формату електронних документів комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади, генерального плану населеного пункту, детального плану території», Порядком розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів Українивід 1 вересня 2021 р. № 926 Чагорська сільська рада
ВИРІШИЛА:
1.Розробити комплексний план просторового розвитку території Чагорської територіальної громади (надалі – Комплексний план).
2.Встановити строки проведення підготовчих процедур розроблення Комплексного плану до 31.04.2022р..
3. Доручити виконавчому комітету Чагорської сільської ради:
3.1. Виступити замовником розроблення Комплексного плану;
3.2. Оформити та затвердити завдання на розроблення Комплексного плану шляхом проведення громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану.
4. Фінансування робіт з розробки Комплексного плану здійснити за кошти сільської ради (в тому числі отримані шляхом субвенції з державного бюджету) та/або кошти міжнародної технічної та/або фінансової допомоги, у тому числі у вигляді грантів.
5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території,комунальної власності, будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту та благоустрою та завідувача секторомземельних ресурсів сільської ради Руснака С.В. та начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства сільської ради Петра БАБ`ЮКА.
Сільський голова Георгій КОБЛЮК
ПРОЄКТ
У К Р А Ї Н А
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
11 сесія
VІІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 17 лютого 2022 р. с. Чагор № ____-11/2021
«Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельних ділянок у власність в населених
пунктах Чагорської сільської ради»
Керуючись ст.26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні «відповідно ст.,ст.,12,118,121,186 Земельного Кодексу України та розглянувши заяви гр. ___________________про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність, сільська рада
ВИРІШИЛА:
1.
Сільський голова Георгій КОБЛЮК
ПРОЄКТ
У К Р А Ї Н А
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
11 сесія
VІІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 17 лютого 2022 р. с. Чагор № ____-11/2021
«Про надання дозволу на розроблення
Детальних планів території житлової
та комерційної забудови в населених
пунктах Чагорської сільської ради»
Керуючись ст. 26, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 16, 19, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльність», ст. 12, 17 Закону України «Про основи містобудування» та розглянувши заяви громадян _____про надання дозволу на розробку Детальних планів території комерційної та громадської забудови, сільська рада ВИРІШИЛА:
Сільський голова Георгій КОБЛЮК
ПРОЄКТ
У К Р А Ї Н А
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
11 сесія
VІІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 17 лютого 2022 р. с. Чагор № ____-11/2021
«Про розгляд заяв щодо надання
дозволу на виготовлення матеріалів
технічної документації із землеустрою щодо
встановлення (відновлення) меж земельних
ділянок в натурі (на місцевості)»
Керуючись ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ відповідно до ст. ст. 12, 116, 121, Земельного кодексу України, та висновки постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, комунальної власності, будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту та благоустрою, розглянувши заяви жителів села Чагор, Молодія, Луковиця, Кут та додані до них документи, сільська рада
В И Р І Ш И Л А:
Сільський голова Георгій КОБЛЮК
ПРОЄКТ
У К Р А Ї Н А
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
11 сесія
VІІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 17 лютого 2022 р. с. Чагор № ____-11/2021
«Про затвердження Детальних планів території
житлової та комерційної забудови в населених пунктах
Чагор, Молодія, Луковиця та Кут Глибоцького району
Чернівецької області»
Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 3, 12, 19, 20 Земельного Кодексу України, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» п. 4, 12 Порядку розроблення містобудівної діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, зареєстрована в Міністерстві юстиції України від 20.12.2011 № 1468/20206 з метою раціонального використання земельних ресурсів, їх функціонального призначення розглянувши Детальний план території житлової забудови населених пунктів Чагор, Молодія, Луковиця та Кут Глибоцького району Чернівецької області та заяви громадян ___________________________________, сільська рада ВИРІШИЛА:
Сільський голова Георгій КОБЛЮК
ПРОЄКТ
У К Р А Ї Н А
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
11 сесія
VІІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 17 лютого 2022 р. с. Чагор № ____-11/2021
«Про затвердження проектів землеустрою щодо
відведення земельних ділянок із зміною цільового
призначення земель в населених пунктах Чагор,
Молодія, Луковиця та Кут Глибоцького району
Чернівецької області»
Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 12, 20 Земельного кодексу України, розглянувши проекти відведення земельних ділянок та заяви громадян, сільська рада
В И Р І Ш И Л А:
Сільський голова Георгій КОБЛЮК
ПРОЄКТ
У К Р А Ї Н А
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
11 сесія
VІІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 17 лютого 2022 р. с. Чагор № ____-11/2021
«Про розгляд заяв на затвердження матеріалів
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення (відновлення)
меж земельних ділянок в натурі
(на місцевості)».
Керуючись ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ відповідно до ст.ст. 12,116,121, Земельного кодексу України, розглянувши заяви та додані до них документи гр. _____________________, сільської ради
В И Р І Ш И Л А:
1.
Сільський голова Георгій КОБЛЮК
ПРОЄКТ
У К Р А Ї Н А
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
11 сесія
VІІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 17 лютого 2022 р. с. Чагор № ____-11/2021
«Про розгляд заяв на затвердження
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок у власність».
Керуючись ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ відповідно до ст.ст. 12,116,121, Земельного кодексу України, розглянувши заяви та додані до них документи гр. _____________________, сільської ради
В И Р І Ш И Л А:
1.
Сільський голова Георгій КОБЛЮК
ПРОЄКТ
У К Р А Ї Н А
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
11 сесія
VІІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 17 лютого 2022 р. с. Чагор № ____-11/2021
«Про розгляд заяв з різних питань»
- СЛУХАЛИ: _____________
Сільський голова Георгій КОБЛЮК